Dostarczamy tekstylia dla marek światowych, nie tylko na teren europy. Z pasją podchodzimy do każdego kolejnego wyzwania. Duże doświadczenie pozwala nam zaproponować naszym klientom rozwiązania elastyczne i spresonalizować produkt dla konkretnej branży.

RĘCZNIKI Z MIKROFIBRY

Ręczniki drukowane z mikrofibry płaskiej tzw. ręczniki szybkoschnące. Do ich głównych zalet należą: Bardzo dobra absorpcja wody przekraczająca 6 krotnie masę ręcznika.

RĘCZNIKI KOLOROWOTKANE

Wykonane z wysoko gatunkowej przędzy bawełnianej egipskiej sprawia, że ich chwyt jest niesamowicie przyjemny dla ciała. Zazwyczaj produkuje się je w 2 kolorach bądź większej ilości ale w układzie pasowym.

RĘCZNIKI WELUROWE

Ręczniki drukowane welurowe są klasycznymi ręcznikami plażowymi. Część welurowa jest wykonana z mikrowłókna strzyżonego na którym pięknie prezentują się druki.

RĘCZNIKI Z RELIEFEM

Wykonane z wysoko gatunkowej przędzy bawełnianej egipskiej, przyjemne w dotyku o podwyższonej chłonności. Jest to najbardziej klasyczna forma ręcznika bawełnianego. Logo reliefowe powstaje w procesie tkania.

PODUSZKI DRUKOWANE

Produkujemy poduszki  do użytku wewnętrznego jak i zewnętrz: Poduszka wodoodporna z tkaniny laminowanej. Poduszka do użytku domowego z mikrofibry pościelowej. Poduszka Premium wykonana z tkaniny obiciowej.

LOGO W BORDIURZE

Wykonane z wysoko gatunkowej przędzy bawełnianej egipskiej sprawia, że ich chwyt jest niesamowicie przyjemny dla ciała.
Logo tkane w bordiurze powstaje w procesie tkania ręcznika i jest niezwykle trwałe. 

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Nasze produkty powstają nie tylko w europie, współpracujemy z projektantami, technologami w Skandynawii i USA. Nasze tekstylia z fabryk w Polsce i Słowenii cieszą się powodzeniem naszych klientów na całym świecie.

Tworzyliśmy tekstylia dla takich jak: SUBARU, LEVIS, PLAY, PASCAL, SYOS i wielu innych.

Wprowadziliśmy na rynek wschodnioeuropejski PONCHO portugalskie, a także ręczniki okrągłe plażowe lub dowolnym kształcie np: ananas.

Manager Paweł Barański odpowie na wszystkie zagadnienia – pytania związane z technologią – procesem produkcji, jak równie możliwością realizacji w określonym terminie. tel. +48 607 075 858